Merlot, Rezerva, Výběr z hroznů, 2016, Juřeník & Žďárský, 0.75 l

Merlot, Rezerva, Výběr z hroznů, 2016, Juřeník & Žďárský, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15029
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Merlot
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Rezerva
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže 11-16
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Juřeník & Žďárský. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Ochutnejte toto velké víno z řady Rezerva. Plný Merlot ležel 90 dní na slupkách a následně zrál 2 roky v dřevěném usudu, a to s veškerými kaly. Je nefiltrovaný a obsahuje jen nezbytné množství síry.

Ocenění:

  • Grand Prix Austerlitz 2019 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Kolekce Rezerva

Do naší nejvyšší řady vín vybíráme jen ta nejkvalitnější vína z každého ročníku. Při jejich výrobě se necháváme inspirovat tradičními výrobními postupy, které stojí na přirozeném zpracování a souladu s přírodou. Zároveň však nasloucháme vnitřnímu hlasu, který udává náš osobitý směr. Vína Rezerva zrají po dobu 12 až 24 měsíců  v dřevěných sudech, a to s veškerými kaly. Pro dosažení plné zralosti jim dále dopřá váme čas, během kterého leží vlahvích. Vína z této kolekce jsou nefiltrovaná a obsahují jen nezbytné množství síry.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Mikulov
Trať: Valtická
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny5,2 g/l
Zbytkový cukr0,1 g/l
Juřeník & Žďárský

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Nejsme tradiční vinařství. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a lásky k tomu, co děláme. S roční produkcí okolo 20 000 lahví vín si můžeme dovolit se s nimi radovat a věnovat jim tu největší péči. Při jejich výrobě se snažíme neustále posouvat, učíme se novým věcem, pracujeme na sobě, zlepšujeme se a navyšujeme kvalitu našich vín. Nebojíme se zkoušet, experimentovat nebo se nechat inspirovat tisíce let starými metodami. Našim cílem je vyrábět vína přirozená s respektem k dané odrůdě. Našim mottem je: „S úctou k přírodě a tradici”