Merlot, IGP Réserve, 2017, Barton & Guestier, 0.75 l

Merlot, IGP Réserve, 2017, Barton & Guestier, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13983
Země Francie
Odruda Merlot
Kategorie IGP Réserve
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Barton & Guestier. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Zářivá granátově červená barva. Ovocné aroma hlavně lesních jahod a červeného rybízu. Poté co se víno otevře se objevují stopy kávy a topinek. Harmonická chuť, jemná a elegantní, s kulatou strukturou a mnoha ovocnými příchutěmi (červené bobule).

Doporučujeme podávat k bílým masům, těstovinám, drůbeži, červeným masům a těžším sýrům.

Vinifikace: Odstopkování, třídění a stlačení bobulí. Část hroznů těží z procesu „flash détente“, který zajišťuje optimální barvu a ovocné aroma. Druhá část prochází tradiční alkoholickou fermentací v dubových kádích s přečerpáváním dvakrát denně. Dlouhá macerace (3 týdny) s mikrooxidací před malolaktickou fermentací v dubových kádích pro rozvinutí barvy a taninů.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Barton & Guestier

Vinařství s více než třemi stoletími zkušeností. Jedná se o první francouzskou vinařskou značku, která je známá po celém světě. Značka těchto vín zaručuje kvalitu a ujistí tím při konzumaci každého vinaře. Nabídka vín je různorodá z vinařských oblastí: Bordeaux, Loire Valley, Burgundsko, Beaujolais, Rhône Valley, Languedoc, Gaskoňsko a Korsika. Široká škála vín uspokojí jak přiležitostného spotřebitele vína až po znalce vína. Vinařství disponuje nejlepším terroir s nejlepší expozicí. Dosahují optimálního zrání hroznů, které jsou po dozrání ihned zpracovány. Vína z tohoto vinařství jsou výjimečná..