Merlot, Harmony, Pozdní sběr, 2017, Vinselekt Michlovský, 0.75 l

Merlot, Harmony, Pozdní sběr, 2017, Vinselekt Michlovský, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15115
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Merlot
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Harmony
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 3140
Uzávěr Korkový uzávěr
190 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Elegance lesního tmavého ovoce s podmanivými tóny perníku v čokoládě je doplněna hřejivou plností a jemným taninovým sametem v dochuti.

Doporučujeme podávat k hovězímu filetu s lanýžovou omáčkou a raviolami plněnými foie gras. Zaujme rovněž s plnotučnými zrajícími sýry s vnitřní a povrchovou plísní.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat.

 

Harmony

Vína zpracovaná karbonickou macerací, jablečno-mléčnou fermentací s částečným nazráváním v dubových sudech. Mají mpozantní harmonií hroznového aroma a sekundárních buketních látek s transformovanými tóny lesních plodů, jádrového a peckového ovoce. Neschází ani originální dochuť sušeného ovoce, čokolády a pralinek. Decentní vůně citrusových plodů, světlého bobulového ovoce a dozrávajících jádrovin působivě souzní s příjemně asimilovanými kyselinami a elegantní vanilkovou kořenitostí.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Perná
Trať: Věstonsko
Alkohol13,0 % obj
Vinselekt Michlovský

Založení firmy Vinselekt Michlovský a.s. v roce 1993 předcházela více než třicetiletá cesta vinařského guru Doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc., který je jedním z předních odborníků v oboru vinařství, vinohradnictví a šlechtění révy vinné. Nesporně je také průkopníkem zavádění nových technologií, metod a poznatků do praxe. Často usedá i v hodnotících komisích vinařských soutěží. Vinařství obhospodařuje cca 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Již od počátku existence sbírá Vinselekt Michlovský přední ocenění v řadě kategorií vinařských soutěží doma i v zahraničí a na jaře 2010 získává historicky první ocenění Vinařství roku 2009 Jeho vína se pravidelně umisťují i v Salonu vín ČR. Roční produkce cca 1,3 milionů lahví je kategorizována do několika řad, které se odlišují jak původem hroznů tak technologickým zpracováním.