Merlot, DO Reserva, 2010, Santa Rita, 0.75 l

Merlot, DO Reserva, 2010, Santa Rita, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 4304
Země Chile
Oblast Maipo Valley
Výrobce Santa Rita
Odruda Merlot
Kategorie DO Reserva
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2010
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Santa Rita. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Toto červené suché víno má intenzivně zářivou červenou barvu. Ve vůni ucítíme aroma ovoce, lesních plodů, zelených paprik a bylinek.

Doporučujeme podávat k hovězímu carpacciu, gulášům, paelle, těstovinám v tomatové omáčce, quiche či k měkkým sýrům např. Gruyere.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Santa Rita

Santa Rita je vinařství v Alto Jahuel v Chile. Založil ho roku 1880 podnikatel Domingo Fernández Concha. Byl uznávaným podnikatelem, který vysadil francouzské odrůdy a používal na tu dobu nejmodernější vinařské techniky. V roce 1980 získalo vinařství společnost Grupo Claro. Santa Rita má zkušenosti ve spojení s nejnovějšími technologiemi. To se odráží vysokou kvalitou vín. Santa Rita má pět výrobních závodů. Hlavním z nich je v Alto Jahuel. Od roku 2007 vlastní 3500 ha vinic. V údolí Limari, Casablanca, Leyda, Maipo, Rapel, a Curicó. Z jejich sortimentu je základní řada pojmenovaná „120“, jsou to vína, která jsou celosvětově nejprodávanější. Dále řada „Reserva“, „Medalla Real“ a „Casa Real“. Jejich vína získala významná ocenění a celosvětové uznání. Santa Rita je vedoucím chilského exportu vína. Na český trh vstoupili v roce 2002. Svou kvalitou a přijatelnou cenou si víno získává oblibu pro nenáročné, tak i pro znalce.