Merlot, Bag in Box, Vinařství pod Hradem, 5 l

Merlot, Bag in Box, Vinařství pod Hradem, 5 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 7925
Země Itálie
Odruda Merlot
Kolekce Bag in Box
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Šarže A-117/14
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství pod Hradem. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Vinařství pod Hradem nabízí jedinečné řešení rozlévání a uchovávání vína pro gastronomii, velkobchodní odběratele a nebo také pro milovníky většího množství vína.

Hrozny pro výrobu tohoto vína pochází z Itálie a víno by se dalo svou kvalitou zařadit mezi jakostní odrůdová vína.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Vakuový sáček s výpustným ventilem v kartonovém obalu dokáže udržet jedinečnost vína až 6 týdnů po otevření ve stejné kvalitě. Délka skladování neotevřeného vína je 1 rok.

Vinařství po Hradem je distributorem společnosti Dobré víno s. r. o., která se specializuje na kvalitní vína plněná do Bag in Box systému.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.

Zákazníci k tomuto zboží kupují
winesave® PRO + zátka
Náš tip
929 Kč
Skladem 3 ks