Mé Rose, Merlot, Pozdní sběr, 2018, Juřeník & Žďárský, 0.75 l

Mé Rose, Merlot, Pozdní sběr, 2018, Juřeník & Žďárský, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15027
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Merlot
Kategorie Pozdní sběr
Barva Růžové
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 18-14
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Juřeník & Žďárský. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Při výrobě vína Mé Rose jsme mysleli na horké letní dny a večery, pro které je svěží růžové víno ideální. Tato řada vín je vyrobena ze stejných bobulí, jako náš milovaný Merlot Rezerva. A přestože odrůda Merlot není pro výrobu růžových vín zcela běžná, je pro ni mimořádně vhodná. Vína z této kolekce jsou velmi plná, ovocná a rozmanitá.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Mikulov
Trať: Valtická
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,3 g/l
Zbytkový cukr15,9 g/l
Juřeník & Žďárský

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Nejsme tradiční vinařství. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a lásky k tomu, co děláme. S roční produkcí okolo 20 000 lahví vín si můžeme dovolit se s nimi radovat a věnovat jim tu největší péči. Při jejich výrobě se snažíme neustále posouvat, učíme se novým věcem, pracujeme na sobě, zlepšujeme se a navyšujeme kvalitu našich vín. Nebojíme se zkoušet, experimentovat nebo se nechat inspirovat tisíce let starými metodami. Našim cílem je vyrábět vína přirozená s respektem k dané odrůdě. Našim mottem je: „S úctou k přírodě a tradici”