Malbec World Day - Degustace argentinských vín

Tato degustace již proběhla. Zaregistrujte se u nás a dostanete pozvánku na příští...

Vážení přátelé argentinských vín, již devátým rokem na 17. duben připadá celosvětová oslava Malbecu "Malbec World day". Společně s importérem Vinicola s.r.o. jsme pro Vás přichystali průřezovou degustaci Argentinských vín.

Pod vedením obchodní ředitele Vinicoly pana Jana Martínka budete moci ochutnat vína dvou významných výrobců Michel Torino z oblasti Salta a Casa Bianchi z Mendozy. Primárně se zaměříme na Malbec, který doplníme o další zajímavé odrůdy, které se pěstují na vinicích v Argentině. Celkem ochutnáme 9 vín. Neváhejte tedy využít jedinečné možnosti ochutnat to nejlepší z této vinařské velmoci Jižní Ameriky. Honza obě vinařství osobně navštívil, takže se těšte na perličky, které v encyklopediích nenajdete...


Degustace se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 11.4. od 19:00 v prezentačním prostoru na adrese Na Dolinách 1276/43, Praha 4 (vchod přes RK Century 21).

Vstupné na degustaci je 250 Kč pro jednu osobu, z toho 100 Kč můžete uplatnit jako slevu na nákup vín. Drobné občerstvení je zajištěno.

 

Pokud se chcete degustace zúčastnit, napište nám na email degustace@velkovinoteka.cz nebo zavolejte na telefon 734 428 896.  Kapacita pro tuto degustaci je pouze 25 míst, proto s registrací neotálejte.

Malbec World Day - Degustace argentinských vín