Malbec, Reserva de Familia, 2015, Alfredo Roca, 0.75 l

-9 %
Nové
Náš tip
Malbec, Reserva de Familia, 2015, Alfredo Roca, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15085
Země Argentina
Oblast Mendoza
Podoblast San Rafael
Výrobce Alfredo Roca
Odruda Malbec
Kategorie Reserva
Kolekce Reserva de Familia
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Uzávěr Korkový uzávěr
550 Kč
499 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Intenzivní červená barva v níž se odrážejí krásně nafialovělé odlesky. Převládá aroma červeného ovoce, které je dokonale spojené se sladkou příchutí vanilky pocházející ze zrnání v sudu. V ústech velmi strukturované díky vysoké koncentraci dobře vyzrálých tříslovin. Elegantní víno s dlouhou dochutí. Víno zrálo v 14 měsíců v sudech - 70 % francouzský a 30 % americký dub.

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 8 - 12 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,8 % obj
Alfredo Roca

Rodina Roca vyrábí vína v regionu Mendoza již po 4 generace. V současné době obhospodařují 280 akrů ve městě San Rafael (nejjižnější provincie Mendozy). Vinice se nachází 800 metrů nad mořem a jsou zavlažovány vodou z pohoří And prostřednictvím řek Diamante a Atuel. Jsou to právě typické vlastnosti zdejšího počasí, jako jsou nízké srážky, intenzivní slunce a relativně mírné noci, které umožňují pomalé vyzrávání hroznů. Tyto podmínky se odráží v intenzivní barvě, skvěle vyjádřené vůni a vynikající komlexnosti chuti. Vinařství vlastní 8 akrů odrůdy Pinot Noir, které se nachází na jižním svahu a na železné červené půdě (Finca Santa Herminia). Tyto vinice patří mezi nejchladnější v oblasti Mendoza. Veškerá práce probíhá ručně což je zárukou kvality vín z vinařství Alfredo Roca. Sortiment vinařství je široký. Produkují např. odrůdy Pinot Noir, Malbec, Merlot, Syrah, Tempranillo, Chenin Blanc, Chardonnay. Nejvyšší řadou je tzv. Family Reserve, která je považována za špičku vin vinařství Alfredo Roca.