Malbec, Reserva, 2017, Bodega Piedra Negra, 0.75 l

Náš tip
Malbec, Reserva, 2017, Bodega Piedra Negra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14521
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Bodega Lurton
Odruda Malbec
Kategorie Reserva
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
389 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
úterý 14.4
Podrobnosti

Bohatá vůně, tóny zralého ovoce se špetkou pražení se zde mísí s kořenitostí a aroma vanilky. Víno má hezkou strukturu, plnou a vyrovnanou chuť, velmi jemný tanin a náznak kouře v závěru. 6–12 měsíců víno zrálo v sudech z francouzského dubu. Dalším zráním v lahvi bude ještě lepší.

Doporučujeme podávat k výraznám červeným masům nebo zvěřině.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Bodega Lurton

Vinařství Bodega Lurton najdeme v oblasti Mendoza v Argentině. Jacques & Francois Lurton SA je mladá společnost, založená syny André Lurtona, proslulého výrobce v Bordeaux. Jacques a Francois Lurton se rozhodli využít svých zkušeností a postupně začali s produkcí vín v dalších světových oblastech mimo Francii. V roce 1988 zakládají Bodega Lurton. V roce 1992 společnost zakoupila jižně od argentinské Mendozy 300 ha v regionech Tunuyan a Barancas a postupně začala s výrobou vín. Dnes Bodega Lurton sklízí velký mezinárodní ohlas. Jejich vína se úspěšně umísťují ve světových soutěžích. Jednou ze značek spadajících pod tuto firmu je Bodega Piedra Negra.