Malbec, Reserva, 2017, Bodega Piedra Negra, 0.75 l

Náš tip
Malbec, Reserva, 2017, Bodega Piedra Negra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14521
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Bodega Lurton
Odruda Malbec
Kategorie Reserva
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Bodega Lurton. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Bohatá vůně, tóny zralého ovoce se špetkou pražení se zde mísí s kořenitostí a aroma vanilky. Víno má hezkou strukturu, plnou a vyrovnanou chuť, velmi jemný tanin a náznak kouře v závěru. 6–12 měsíců víno zrálo v sudech z francouzského dubu. Dalším zráním v lahvi bude ještě lepší.

Doporučujeme podávat k výraznám červeným masům nebo zvěřině.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Bodega Lurton

Vinařství Bodega Lurton najdeme v oblasti Mendoza v Argentině. Jacques & Francois Lurton SA je mladá společnost, založená syny André Lurtona, proslulého výrobce v Bordeaux. Jacques a Francois Lurton se rozhodli využít svých zkušeností a postupně začali s produkcí vín v dalších světových oblastech mimo Francii. V roce 1988 zakládají Bodega Lurton. V roce 1992 společnost zakoupila jižně od argentinské Mendozy 300 ha v regionech Tunuyan a Barancas a postupně začala s výrobou vín. Dnes Bodega Lurton sklízí velký mezinárodní ohlas. Jejich vína se úspěšně umísťují ve světových soutěžích. Jednou ze značek spadajících pod tuto firmu je Bodega Piedra Negra.