Malbec, Oak Cask, 2019, Trapiche, 0.75 l

Náš tip
Malbec, Oak Cask, 2019, Trapiche, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15902
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Trapiche
Odruda Malbec
Kolekce Oak Cask
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Uzávěr Korkový uzávěr
195 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 10 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 19.1
Podrobnosti

Víno výrazné červené barvy s fialkovým nádechem. V aroma převládají tóny ostružinové zavařeniny a švestek s lehkým nádechem kouře a vanilky. Víno má sametovou strukturu se sladkým a dlouhým zakončením. Zrání v sudech probíhající po dobu 9 měsíců dodává vínu harmonii, komplexnost a ušlechtilost.

Doporučujeme podávat ke zrajícím sýrům, červeným masům, houbám a dušeným jídlům.

 

Doporučená teplota podávání: 17 - 19 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Trapiche

Trapiche najdeme ve městě Mendoza v Argentině. Vinařství bylo založeno v roce 1883. Jeho zakladatelem byl Tiburcio Benegas, který byl zároveň zakladatelem vinařského průmyslu v Mendoze. Zavedl první zavlažovací systém v provincii. Přivezl z Bordeaux z Francie jemné odrůdy jako jsou Cabernet, Merlot a Cabernet Franc. Vinařství Trapiche bylo vyhodnoceno jako nejlepší výrobce argentinských vín během prvních sedmdesáti let. Rozloha jejich vinic je 1075 ha. Pěstují odrůdy: Malbec, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Syrah, Chardonnay, Merlot, Torrontes, Viognier a Pinot Grigio. Nakupují hrozny od více než 200 nezávislých výrobců z nejlepších vinařských oblastí Argentiny. Trapiche je jedním z největších výrobců vín v Argentině. Dnes vyváží svá vína do více než 80 zemí.