Malbec, 2018, Andean, 0.75 l

-24 %
Malbec, 2018, Andean, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14334
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Andean
Odruda Malbec
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Uzávěr Korkový uzávěr
195 Kč
149 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Hluboká červeno-fialová barva. Bohatá, koncentrovaná vůně švestek a třešní se stopami vanilky a čokolády. Víno je výrazné v chuti, skládající se z vyzrálého červeného ovoce, kávy a koření, se sametově jemnými tříslovinami a dlouhým ovocným dozvukem.

Ruční sklizeň hroznů, odstopkování a třídění, studená macerace, fermentace při teplotě 23 - 26 °C po dobu 15 dnů, lisování hroznů v pneumatickém lisu, kontrolovaná malolaktická fermentace, míchání, stabilizace, filtrace a lahvování.

Doporučujeme podávat ke grilovaným masům, těstovinám, pikantní kuchyni a zralým sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Andean

Andean najdeme ve Vicente López, v oblasti Mendoza v Argentině. Argentina je pátou největší vinařskou zemí světa co se týče velikosti produkce. Vysoká kvalita Andského půdního složení, klimatické podmínky a způsob vinohradnictví zajišťuje Andean vína vynikající kvality. Export neustále roste a Andean je považováno za vinařství s velkou flexibilitou. Hlavním vinařem je od roku 1998 Stephen Damien McEwen. Rozloha jejich vinic je 550 ha. Dalších 1190 ha vinic mají smluvně pronajatých. Andean Vineyards má výrobní závody ve dvou hlavních vinařských oblastech Argentiny: San Juan a Mendoza. Pěstují odrůdy: Malbec, Chardonnay, Merlot, Cabernet a Savignon Blanc.