Kolekce Smaragd Domäne Wachau

Kolekce Smaragd Domäne Wachau Země původu
Kolekce Smaragd Domäne Wachau
Kolekce Smaragd Domäne Wachau
Kolekce Smaragd Domäne Wachau
Vlastnosti
ID produktu 15225
Země Rakousko
Oblast Wachau
Výrobce Domäne Wachau
Kolekce Smaragd
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Domäne Wachau. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Potěšte sebe nebo jiné tímto limitovaným setem rakouských vín Smaragd Terrassen z vinařství Dömaine Wachau.

Riesling a Grüner Veltliner z nejvyšší řady Smaragd dostanete v luxusní kartonové krabičce s logem vinařství. Smaragd jsou vždy ta nejlepší vína vinařství, s vyšším alkoholem, plnou chutí a velkým potenciálem k dalšímu zrání. Konkrétně se můžete těšit na tato vína:

 

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Domäne Wachau

Díky velkému know-how a historii patří toto vinařství mezi nejlepší výrobce bílých vín v nejprestižnější rakouské vianřské oblasti Wachau. Vinařství disponuje terasovitými vinicemi, které jsou ohraničeny kamennou zdí, bez použití betonu a malty. Vínadokonale odráží unikátní terroir zdejších vinic. Hlavní odrůdou je zde Grüner Veltliner, který představuje asi 55 % plochy vinic. Další místní proslulou odrůdou je Rieslink a z modrých pak především Zweigelt .Suchá bílá vína z oblasti Wachau jsou podle svého přírodního obsahu alkoholu spolkem Vinea Wachau dělena do následujících tří kategorií Steinfeder, Federspiel a Smaragd.

Zákazníci k tomuto zboží kupují