Kolekce Sing Wine v dřevěné bedně

Náš tip
Kolekce Sing Wine v dřevěné bedně Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14574
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Sing Wine
Zařazení Tiché víno
Uzávěr Korkový uzávěr
1 690 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Jedinečný výběr šesti skvělých vín z oblíbeného vinařství Sing Wine. V kolekci je 6 bílých vín. Vína obdržíte v ručně vyráběné, dřevěné bedně s logem vinařství a praktickými madly.

Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzkaz napsat do poznámky v objednávce.

Bedna obsahuje tato vína:

  • Tramín červený 2019, výběr z hroznů, suché
  • Sylvánské zelené, 2021, pozdní sběr, polosuché
  • Sauvignon 2021, pozdní sběr, polosuché
  • Veltlínské zelené 2019, pozdní sběr, suché
  • Ryzlink vlašský, 2020, pozdní sběr, suché
  • Chardonnay, 2020, pozdní sběr, polosuché
Zobrazit méněZobrazit více
Sing Wine

Sing Wine je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Velkých Bílovicích na Moravě. Vinařství založil Tomáš Tetur v roce 1995 a navázal tak na rodinnou tradici pěstování vína. V roce 2011 se vinařství přejmenovalo na vinařství Sing Wine s.r.o. Jejím majitelem je nadále Tomáš Tetur. Původně se vinařství věnovalo výrobě sudových odrůdových vín. Postupně přešli na vína lahvovaná, jakostní. Jejich prioritou jsou vína přívlastková. Hrozny sklízejí z vlastních vinic. Rozloha jejich vinic je v současné době 9 ha. Ve vinařství používají jak nerez, tak i plast nebo laminátové nádoby, dubové a barrique sudy. Vína jsou stáčena na automatické a etiketovací lince od firmy Zamma-Sudy s.r.o. Vyrábějí také vína s nižším obsahem alkoholu a vysokým zbytkovým cukrem. Jejich vína jsou lehká a mají ovocný charakter.

Zákazníci k tomuto zboží kupují