Kolekce Sing Wine v dřevěné bedně

Náš tip
Kolekce Sing Wine v dřevěné bedně Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14574
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Sing Wine
Zařazení Tiché
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Sing Wine. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Jedinečný výběr šesti skvělých vín z oblíbeného vinařství Sing Wine. V kolekci je 6 bílých vín. Vína obdržíte v ručně vyráběné, dřevěné bedně s logem vinařství a praktickými madly.

Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzak napsat do poznámky v objednávce.

Bedna obsahuje tato vína:

  • Chardonnay 2018, pozdní sběr, suché
  • Tramín červený 2019, výběr z hroznů, suché
  • Veltlínské zelené 2019, pozdní sběr, suché
  • Sauvignon 2019, pozdní sběr, polosuché
  • Ryzlink vlašský 2019, pozdní sběr, suché
  • Irsai Oliver 2019, jakostní odrůdové, polosuché
Zobrazit méněZobrazit více
Sing Wine

Sing Wine je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Velkých Bílovicích na Moravě. Vinařství založil Tomáš Tetur v roce 1995 a navázal tak na rodinnou tradici pěstování vína. V roce 2011 se vinařství přejmenovalo na vinařství Sing Wine s.r.o. Jejím majitelem je nadále Tomáš Tetur. Původně se vinařství věnovalo výrobě sudových odrůdových vín. Postupně přešli na vína lahvovaná, jakostní. Jejich prioritou jsou vína přívlastková. Hrozny sklízejí z vlastních vinic. Rozloha jejich vinic je v současné době 9 ha. Ve vinařství používají jak nerez, tak i plast nebo laminátové nádoby, dubové a barrique sudy. Vína jsou stáčena na automatické a etiketovací lince od firmy Zamma-Sudy s.r.o. Vyrábějí také vína s nižším obsahem alkoholu a vysokým zbytkovým cukrem. Jejich vína jsou lehká a mají ovocný charakter.

Zákazníci k tomuto zboží kupují