Kerner, Terroir Club, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Kerner, Terroir Club, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14595
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Kerner
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Terroir Club
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8356
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Milovníky svěžích a bohatých vín ryzlinkového typu jistě potěší tento Kerner z vinic na Weinperkách. Ve vůni můžete objevit tóny po zeleném angreštu, bezovém listu a rozkvetlé louce. V ústech je limetkově svěží, s atraktivními ovocnými projevy a dlouhou jemně minerální dochutí.

Doporučujeme podávat k drůbeži a vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Ocenění:

  • Národní soutěž vín 2020 - stříbrná medaile
  • Salon vín 2021 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 6 - 8 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Miroslav
Trať: Weinperky
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr8,5 g/l
Bezcukernatý extrakt25,9 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.