Hibernal, Výběr z hroznů, 2019, Annovino Lednice, 0.75 l

-33 %
Náš tip
Hibernal, Výběr z hroznů, 2019, Annovino Lednice, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16387
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Château Lednice
Odruda Hibernal
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže L1914/4
Uzávěr Korkový uzávěr
229 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 11 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Hibernal s krásnou zelenožlutou barvou. Vůně vína je velmi intenzivní, ovocná a komplexní. V buketu vynikají tóny meruněk, liči, ananasu a angreštu. V ovocné a perfektně harmonické cuti se příjemně projevují tóny exotického ovoce, meruněk a medové plástve.

Víno doporučujeme kombinovat s ovocnými dezerty.

Ocenění:

  • Lednické vinné trhy 2020 - zlatá medaile
  • Král vín - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 7 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Bulhary
Trať: Nad sklepy
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny7,4 g/l
Zbytkový cukr52,6 g/l
Château Lednice

Vinice vinařství Château Lednice se rozkládají v oblasti Lednicko-valtického areálu. Nejrozšířenější odrůda, kterou společnost zpracovává je Rulandské šedé. Toto víno, které je pěstováno ve vyhlášených tratích Jižní svahy a U Cihelny ve Valticích dosahuje opravdových kvalit. Další důležitou odrůdou je Tramín červený z trati Ve Starých v Lednici. Vinařství Château Lednice vyrábí také víno z hroznů univerzitních vinic Mendelovy univerzity, zahradnické fakulty. Víno se pěstuje a zpracovává dle zásad integrované produkce tzn. ekologicky s úctou k přírodě. Víno, které firma vyrábí je dodáváno v typických lahvích typu Schlegel, do kterých je víno stáčeno odedávna. Vinařství je také provozovatelem zajímavého sklepního podzemí - Valtického Podzemí, které vzniklo rekonstrukcí části historických sklepů a jejich propojení. Sklepení má délku přes 700 metrů a můžete zde ochutnat všechna vína z vinařství Château Lednice. Společnost vystavuje svá vína na vinařských soutěžích doma i v zahraničí a pravidelně získává řadu ocenění.