Hibernal, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l

-10 %
Hibernal, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14434
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Odruda Hibernal
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 3317
CNM 23,3
Uzávěr Korkový uzávěr
210 Kč
189 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 7 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno vás okouzlí sytou žluto-zelenkavou barvou vyzrálého citronu. Ve vůni dominují květinové tóny, z nichž vystupuje především konvalinka či lístky mladé kopřivy. Sladěný vyšší zbytkový cukr, šťavnatá kyselinka a extraktivnost kombinují v plné chuti připomínku sladkého jablkového kompotu a zralých rynglí.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4-6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Vrbovec
Trať: Šác
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny7,3 g/l
Zbytkový cukr27,6 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.