Hibernal, Oranžové, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Klubus, 0.75 l

-11 %
Hibernal, Oranžové, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Klubus, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15019
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Odruda Hibernal
Kategorie Pozdní sběr
Barva Oranžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 10/15
Uzávěr Šroubový uzávěr
219 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Osobně v Modleticích:
pondělí 1.3
Osobně v Praze:
pondělí 1.3 po 17:30
Přepravní společností:
úterý 2.3
Podrobnosti

Víno syté oranžové barvy plné pestrých ovocných chutí a tónů. I když je hibernal bílá odrůda, oranžová barva vznikla kvašením moštu spolu s celými bobulemi hroznů. Při tomto procesu, který trval více než sto dnů, nebylo nutné přidávat oxid siřičitý.

Doporučujeme najít si na pití tohoto vína dostatek času a klidu, aby bylo možné plně si vychutnat chutě, které v běžném víně nenajdete.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Josefov
Trať: Kukvička
Alkohol13,5 % obj
Vinařství Klubus

Vinařství Klubus je malé rodinné vinařství, které se nachází v podlužácké obci Josefov u Hodonína. Vinařství obhospodařuje přibližně 4 hektary vlastních vinic ve vyhlášené viniční trati Kukvička. Historie vinařství sahá do roku 1948, kdy rodina zakoupila pozemek pro vinohrad a položila tím pomyslně základní kámen současného vinařství. V roce 2004 proběhla rozsáhla modernizace vinařství a došlo k rozšíření ploch vinic a k výsadbě nových keřů. Poloha vinohradů s jedinečnou půdou ve viniční trati Kukvička s jižní až jihozápadní orientací umožňuje pěstovat a sklízet velice kvalitní hrozny. Vinařství zpracovává hrozny výhradně z vlastní produkce. Při výrobě vín jsou používány moderní technologie a tradiční osvědčené postupy. Víno je skladováno v nerezových tancích a některá vína zrají v dřevěných sudech.