French Tom Médoc, AOC Reserve, 2016, Barton & Guestier, 0.75 l

Náš tip
French Tom Médoc, AOC Reserve, 2016, Barton & Guestier, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14395
Země Francie
Oblast Bordeaux
Podoblast Médoc
Odruda Cuvée
Kategorie AOC Reserve
Kolekce French Tom
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Korkový uzávěr
449 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Suché víno tmavě granátově červená barvy s purpurovými odlesky, silné a komplexní vůně černého rybízu a pepřovníku. Ve druhém sledu se rozvíjejí jemné kouřové tóny s moka kávou. V chuti dominuje plné tělo a sametové taniny. Vysoce elegantní víno, plné ovocného vjemu, okouzlující, harmonické, s dlouhým pikantním dozvukem.

Vinifikace: Odstopkování a třídění hroznů, alkoholická fermentace při vysoké teplotě (30 - 32 °C) s každodenním přečerpáváním. Macerace po tři týdny. Malolaktická fermentace. Zrání v dubových sudech po dobu 2 - 3 měsíců (30 % nových).

Doporučujeme podávat v kombinaci s jehněčími kotletkami, zvěřinou nebo těžšími sýry.Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 9 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Barton & Guestier

Vinařství s více než třemi stoletími zkušeností. Jedná se o první francouzskou vinařskou značku, která je známá po celém světě. Značka těchto vín zaručuje kvalitu a ujistí tím při konzumaci každého vinaře. Nabídka vín je různorodá z vinařských oblastí: Bordeaux, Loire Valley, Burgundsko, Beaujolais, Rhône Valley, Languedoc, Gaskoňsko a Korsika. Široká škála vín uspokojí jak přiležitostného spotřebitele vína až po znalce vína. Vinařství disponuje nejlepším terroir s nejlepší expozicí. Dosahují optimálního zrání hroznů, které jsou po dozrání ihned zpracovány. Vína z tohoto vinařství jsou výjimečná..