Frankovka, Výběr z hroznů, 2015, Vinařství Petr Skoupil, 0.75 l

Náš tip
Frankovka, Výběr z hroznů, 2015, Vinařství Petr Skoupil, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13366
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Frankovka
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 2915
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Petr Skoupil. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno sytě granátové barvy s černými odlesky. Vůně ohromí kořenitými tónů badyánu, hřebíčku a skořice. V chuti ucítíme lesní plody v dozrávání až po stopy černého rybízu.

Doporučujeme podávat k pokrmům z červeného masa či k vyzrálým sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 17 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 7 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Zadní hora
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny4,3 g/l
Zbytkový cukr1,2 g/l
Vinařství Petr Skoupil

Vinařství Petr Skoupil najdeme ve Velkých Bílovicích na Moravě. Rodinná tradice tohoto vinařství sahá až do poloviny 19. století. Vlastní 35 hektarů vlastních vinic. Vinařství se snaží o co nejkvalitnější vína. Hrozny pěstují s omezováním aplikace chemických přípravků. Hrozny zpracovávají z redukovaných sklizní mechanicky co nejšetrnějším způsobem. Jejich vína jsou odrůdově čistá, mimořádně zajímavá se širokým spektrem aromatických látek, zejména ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin. Produkují vína kabinetní, pozdní sběry a výběry z hroznů, ale i výběry z bobulí, slámová vína a vína ledová. Získávají mnoho ocenění např. Vinař roku 2008 České republiky, 2. místo Vinař roku 2010 České republiky, třikrát titul Wine of Nation v San Franciscu. Dále medaile všech kovů z Paříže, Bruselu, Verony či Vídně.