Frankovka rosé, VOC, 2018, Patria Kobylí, 0.75 l

Náš tip
Frankovka rosé, VOC, 2018, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15704
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Frankovka
Kategorie VOC
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 500-18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno je jahodové barvy. Bohatá, ovocná, vůně jahodového kompotu se snoubí s chutí jahod s jogurtem. V dlouhé ovocné dochuti je sladěný zbytkový cukr se šťavnatou kyselinkou.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Holý kopec
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny5,1 g/l
Zbytkový cukr5,6 g/l
Bezcukernatý extrakt23,3 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.