Frankovka rosé, Klasik, Zemské, 2019, ZD Němčičky, 0.75 l

-12 %
Frankovka rosé, Klasik, Zemské, 2019, ZD Němčičky, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15468
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Odruda Frankovka
Kategorie Zemské
Kolekce Klasik
Barva Růžové
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2019
CNM 21
Šarže 20-19
Uzávěr Šroubový uzávěr
159 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 7 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Aroma domácích jahod, lesních plodů s jemnou a příjemnou jogurtovou dochutí. Harmonické lahodné víno. Doporučujeme pít jako mladé víno.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C 

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 1 - 2 let od lahvování.

 

Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr, který umožní udržet vína mladá, šťavnatá, svěží a s vysokou primární aromatikou. Cukernatost hroznů při sběru je u řady Klasik 19 - 23° NM.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny6,7 g/l
Zbytkový cukr17 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.