Frankovka, Pozdní sběr, 2015, Zbyněk Osička, 0.75 l

Náš tip
Frankovka, Pozdní sběr, 2015, Zbyněk Osička, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11653
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Zbyněk Osička
Odruda Frankovka
Kategorie Pozdní sběr
Barva Růžové
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 10/15
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zbyněk Osička. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno jiskrné jahodové barvy. Příjemná ovocná vůně, v které jsou patrné tóny lesních jahod, jarních květů, ale také buket bobulového ovoce. V chuti je víno jemné s tóny lesního ovoce, především jahod a malin. I přes svůj vyšší obsah zbytkového cukru si víno zachovává svou svěžest.

Doporučujeme podávat k různým druhům sýrů, lehkým pokrmům z kuřecího masa nebo ke grilované zelenině. Víno je vhodné otevřít půl hodiny před konzumací aby se plně rozvinulo jeho aroma.

Obec: Velké Bílovice
Trať: Vinohrádky

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 25,0 g/l
Kyseliny: 6,1 g/l
Bezcukernatý extrakt: 31,1 g/l

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Vinohrádky
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny6,1 g/l
Zbytkový cukr25 g/l
Bezcukernatý extrakt31,1 g/l
Zbyněk Osička

Vinařská historie rodiny Osičků se píše od roku 1920, kdy praděd Osička vysadil ve Velkých Bílovicích první vinohrad. Dnešní podoba vinařského sklepa pochází z porevolučního listopadového období. Nyní se o vinařství stará Zbyněk Osička, který navázal na rodinou tradici. Zbyněk Osička má moderní přístup k výrobě vína, ale zároveň dbá na zachování odrůdových charakteristik vína. Vinice vinařství Osička jsou zařazeny v integrované produkci, která zaručuje správný a šetrný přístup k vinné révě.