Frankovka, Pozdní sběr, 2015, Patria Kobylí, 0.75 l

Frankovka, Pozdní sběr, 2015, Patria Kobylí, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13621
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Frankovka
Kategorie Pozdní sběr
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 64-15
Uzávěr Korkový uzávěr
195 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 25.2
Podrobnosti

Barva vína je rubínově červená. Vůně je široká, ovocná s nádechem višňového likéru. Chuť je velmi plná, extraktivní, s tóny lesního ovoce a kompotovaných višní. V dlouhé dochuti cítíme nasládlé, sametově hebké třísloviny. Víno leželo v dubovém sudu.

Doporučujeme podávat ke zvěřině, hovězí pečeni a všem tmavým sytým masům.

Ocenění:

  • Král vín - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 5-7 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Holý Kopec
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny5,1 g/l
Zbytkový cukr0,2 g/l
Bezcukernatý extrakt26,4 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.