Frankovka, Mucha, Jakostní odrůdové, 2016, Zámecké vinařství Bzenec, 0.75 l + krabička

-8 %
Frankovka, Mucha, Jakostní odrůdové, 2016, Zámecké vinařství Bzenec, 0.75 l + krabička
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12965
Oblast Morava
Odruda Frankovka
Kategorie Jakostní odrůdové
Kolekce Mucha
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže 6338
Uzávěr Korkový uzávěr
200 Kč
185 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 23.7
Podrobnosti

Krásné aroma třešňového kompotu a čerstvých višní. V chuti je víno jemné a harmonické, s příjemně uhlazenými tříslovinami.

Doporučujeme podávat se zvěřinou, tmavým masem, různými druhy sýrů a uzeninou.

 

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Kolekce Mucha

Tato kolekce vín je důstojným partnerem maleb Alfonse Muchy. Vína jsou pečlivě vybírána, aby svým výrazem a kvalitou podpořila jedinečnost děl, která mistr Mucha během svého života stvořil. Vína charakterizuje odrůdová typičnost a rovnováha. Harmonie, elegance a vysoká kvalita jsou společní jmenovatelé těchto vín s uměleckými díly. Zapojíme Vaše smysly, abyste mohli najít krásu a potěšení pro Vaše oči i ústa.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny5 g/l
Zbytkový cukr0,5 g/l
Bezcukernatý extrakt23 g/l
Zámecké vinařství Bzenec

Zámecké vinařství Bzenec je vinařstvím s dlouhou tradicí. Vinařský podnik můžeme najít v krásném romantickém prostředí zámečku v pseudogotickém slohu, který zde po staletí představuje slávu zámeckého vinařství ve významné moravské podoblasti Slovácké, která je součástí Dolnomoravského úvalu, v němž se soustřeďuje převážná část vinařské produkce v jedné z nejteplejší části jižní Moravy. V současné době je společnost součástí uskupení vinařských firem, mezi které patří významná vinařství moravského regionu: Vinařství Mikrosvín Mikulov, Vinařství Mikulčice či Diana Moravia. Díky otevřenému přístupu k moderním technologiím a novým trendům se Zámeckému vinařství Bzenec jako jedinému vinařství v ČR podařilo v roce 2007 získat titul Premio Speciale na soutěži VINITALY. V následujících třech letech se toto významné světové ocenění podařilo získat ještě dvakrát. Výrazné úspěchy v podobě zlatých a stříbrných medailí získává vinařství také na AWC Vienna, Monde Selection Brusel, Decanter World Wine Awards a International Wine Challenge v Londýně, Le mondial du Rosé ve Francii či Concours Mondial de Bruxelles.