Frankovka, Kabinet - Klaret, 2013, Vinařství pod Hradem, 0.75 l

Akce
Frankovka, Kabinet - Klaret, 2013, Vinařství pod Hradem, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8316
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Frankovka
Kategorie Kabinet - Klaret
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 514
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství pod Hradem. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barevný odstín poutavé, jemně narezlé champagne barvy s meruňkovými odstíny na okraji značí, že víno bylo vyrobeno z modrých hroznů. Vůně vína je jemná, ovocná po hrušce a angreštu. Chuť je lehká, s aromatikou rozmáčklé broskve.

Doporučujeme podávat k různým úpravám ryb, k ovocným salátům a k sýrům eidamského typu.

Obec: Strachotín
Trať: Kraví hora

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 2,7 g/l
Kyseliny: 6,0 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

Tohoto vína bylo vyrobeno 1159 lahví.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Strachotín
Trať: Kraví hora
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6 g/l
Zbytkový cukr2,7 g/l
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.