Frankovka, Blanc de noir, Zemské - Klaret, 2021, ZD Němčičky, 0.75 l

Frankovka, Blanc de noir, Zemské - Klaret, 2021, ZD Němčičky, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17290
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Odruda Frankovka
Kategorie Zemské - Klaret
Kolekce Klasik
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2021
Šarže 18-21
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství ZD Němčičky. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Blanc de noir je bílé víno vyrobené šetrným lisováním celých modrých hroznů. Víno bylo vyrobeno šetrným lisováním celých hroznů. Aromatika jahod, višní a sušených bylinek. Harmonické víno, které osvěží a okouzlí každého milovníka vína.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování.

 

Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr, který umožní udržet vína mladá, šťavnatá, svěží a s vysokou primární aromatikou. Cukernatost hroznů při sběru je u řady Klasik 19 - 23° NM.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,6 g/l
Zbytkový cukr13 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.