Frankovka, Blanc de noir, Zemské - Klaret, 2019, ZD Němčičky, 0.75 l

Frankovka, Blanc de noir, Zemské - Klaret, 2019, ZD Němčičky, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15481
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Odruda Frankovka
Kategorie Zemské - Klaret
Kolekce Klasik
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2019
CNM 21
Šarže 21-19
Uzávěr Šroubový uzávěr
169 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Blanc de noir je bílé víno vyrobené šetrným lisováním celých modrých hroznů. Ve víně je cítit ovocitá aromatika zralého ovoce a bylinkově-medová dochuť s harmonickým zbytkovým cukrem a kyselinkou.

 Ocenění:

  • Jarovín rosé 2020 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování.

 

Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr, který umožní udržet vína mladá, šťavnatá, svěží a s vysokou primární aromatikou. Cukernatost hroznů při sběru je u řady Klasik 19 - 23° NM.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny8 g/l
Zbytkový cukr20,3 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.