Dubová kazeta Juřeník & Žďárský

Dubová kazeta Juřeník & Žďárský Země původu
Dubová kazeta Juřeník & Žďárský
Dubová kazeta Juřeník & Žďárský
Vlastnosti
ID produktu 16131
Oblast Morava
Zařazení Tiché víno
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Juřeník & Žďárský. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Kolekce tří špičkových vín z vinařství Juřeník & Žďárský

Do tohoto masivního dubového boxu s logem vinařství jsme uschovali nabídku tří nejskvostnějších vín Juřeník & Žďárský . Přírodní dřevěná bedna, kterou pro vás nechali zhotovit u místních šikovných truhlářů, obsahuje výběr toho nejlepšího z současné produkce.  Vína byla oceněna na prestižních soutěžích AWC Vienna či Prague Wine Trophy.

Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzak napsat do poznámky v objednávce.

Těšit se můžete na:

Zobrazit méněZobrazit více
Juřeník & Žďárský

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Nejsme tradiční vinařství. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a lásky k tomu, co děláme. S roční produkcí okolo 20 000 lahví vín si můžeme dovolit se s nimi radovat a věnovat jim tu největší péči. Při jejich výrobě se snažíme neustále posouvat, učíme se novým věcem, pracujeme na sobě, zlepšujeme se a navyšujeme kvalitu našich vín. Nebojíme se zkoušet, experimentovat nebo se nechat inspirovat tisíce let starými metodami. Našim cílem je vyrábět vína přirozená s respektem k dané odrůdě. Našim mottem je: „S úctou k přírodě a tradici”