Duben měsíc Malbecu - oslavte s námi Malbec World Day 2023

Vytvořeno30.03.2023
Duben měsíc Malbecu - oslavte s námi Malbec World Day 2023
Duben měsíc Malbecu - oslavte s námi Malbec World Day 2023
Duben měsíc Malbecu - oslavte s námi Malbec World Day 2023

Na 17. duben již po třinácté připadá Malbec World Day, tedy celosvětový svátek této fantastické odrůdy. Celý duben se tak ponese ve znamení těchto vín a vy máte skvělou příležitost ochutnat vína z Argenitny a dalších zemí.

 

Zajímá Vás, proč se slaví Malbec Day, odkud tato odrůda pochází a jak se v Argentině pěstuje? Chcete se dozvědět více o těchto fantastických vínech a ochutnat je společně s profesionálním sommelierem? Tak si pořiďte tento balíček Malbec World Day a k ochutnávce si pusťte video s degustací. Pod záštitou argentinské ambasády v Praze jsme vybrali 6 fantastických vín ze tří různých vinařství a třech oblastí. Pro rok 2023 jsme v balíčku nahradili pár vín novějším ročníkem, skladba vín jinak zůstala stejná.

 

Po celý duben platí i akce na oblíbený argentinský Malbec Elsa 5+1 ZDARMA.

 

A Malbec Pioneer La Celia pořídíte se slevou 13 %.

 

Kompletní nabídku všech vína odrůdy Malbec najdete zde.

Ačkoliv Malbec pochází z Francie, jeho současnou domovinou je především Argentina. Díky příznivým klimatickým podmínkám a jedinečné půdě je tato odrůda rozšířená po všech vinařských regionech země, nejvíce pak v regionech Mendoza a Rio Negro. Argentina je s přehledem největším producentem Malbecu na světě. Více než 70 % všech vinic s touto odrůdou se nachází právě zde a lze ji tak považovat za národní odrůdu. Tak s námi pojďte ochutnat fantastická vína této odrůdy.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení