Děvín, Zemské, 2019, Vinařství Výmola, 0.75 l

Děvín, Zemské, 2019, Vinařství Výmola, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15586
Oblast Morava
Odruda Děvín
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
CNM 22,5
Šarže 11-19
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Výmola. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno krásné žlutozlaté barvy. Ve vůni lze nalézt zralé citrusové plody podpořené medovými tóny. Velmi plné víno s vyšším obsahem zbytkového cukru. Křížení odrůd Tramín x Veltlínské červenobílé.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny7,8 g/l
Zbytkový cukr29,2 g/l
Vinařství Výmola

Vinařství Výmola hospodaří na 10 ha vlastních vinic v obci Mikulčice. Nosnou odrůdou vinařství je Ryzlink rýnský z viniční trati Na stráni. Pro výrobu vína používají výhradně hrozny z vlastních vinic, kromě tradičních odrůd pěstují také méně rozšířené odrůdy jako Saphira nebo Viognier.  Zpracování hroznů probíhá za použití moderních technologií  mimořádně šetrným způsobem, což umožňuje výrobu vín s typickým charakterem pro danou odrůdu za použití minimálního množství přidaných látek. Vinařství se nachází v malebné sklepní uličce "Těšické Bůdy". Součástí vinařství je také penzion s kapacitou 25 lůžek. Degustace probíhají přímo ve sklepě a končí v degustační místnosti s výhledem na vinice.