Degustace novinek Vinařství Gotberg

Nové
Akce
Degustace novinek Vinařství Gotberg Země původu
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Degustace novinek Vinařství Gotberg
Vlastnosti
ID produktu 17161
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Zařazení Tiché víno
Uzávěr Korkový uzávěr
1 560 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 31 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
pondělí 23.5
Podrobnosti

Vyzkoušejte 6 nových vín, které jsme si vybrali z nabídky  Vinařství Gotberg.

Ve zvýhodněném balíčku ochutnáte vynikající suchá vína z odrůd Ryzlink rýnský (v BIO kvalitě), Sylvánské zelené a Chardonnay, které zrálo v barrikovém sudu.

Kdo má rád trochu aromatičtější víno, toho potěší polosuchý Tramín a výborná polosladká Pálava. A protože i na Moravě vznikají dobrá červená vína, zařadili jsme i parádní Frankovku.

Všechna bílá vína dostala prestižní ocenění u nás i v zahraničí. Na detaily jednotlivých vín se podívejte níže.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Popice
Alkohol,0 % obj
Vinařství Gotberg

Vinařství Gotberg vzniklo v roce 2003 na jižní Moravě, v obci Popice nedaleko Hustopečí. Moderní sídlo vinařství je nádherným příkladem vinařské architektury a pyšní se titulem "Nejlepší průmyslová stavba Jihomoravského kraje roku 2009". Vinařství je zaměřeno na přívlastková vína špičkové kvality vypěstované z odrůd, které jsou typické pro místní lokality. Mezi tyto odrůdy patří např.: Pálava, Tramín červený, Ryzlink rýnský, Muškát moravský, Rulandské šedé, Chardonnay, Sauvignon, Sylvánské zelené, Rulandské modré, Merlot a Frankovka. Vinná réva je vysázena na oblých terasách s břehy porostlými broskvomandloněmi, šípky, planými višněmi a keři lékořice. Půdní složení je hluboké, jílovito-sprašovité, bohaté na vápník a další minerální látky. S prvními víny přišlo vinařství Gotberg na trh v roce 2009. Nabízí ucelenou kolekci bílých, červených a růžových vín vysoké kvality. Vinařství vsadilo na kombinaci tří faktorů. Vinařská tradice, unikátnost a genius loci viničních tratí Panenský kopec, Svidrunk a Sonberk a moderním způsob zpracování vína, který odpovídá evropským standardům s využitím moderních technologií a postupů. Velký důraz je kladen na šetrné zpracování hroznů. V roce 2007 vstoupilo vinařství do programu ekologického zemědělství, tudíž nepoužívá chemické, ale pouze biologické prostředky.