Cuvée, Soave, DOC, 2014, Zonin, 0.75 l

Cuvée, Soave, DOC, 2014, Zonin, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11208
Země Itálie
Oblast Veneto
Podoblast Soave
Výrobce Zonin
Odruda Cuvée
Kategorie DOC
Kolekce Soave
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zonin. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je slámově žlutá se zlatými odlesky. Aroma je intenzivní, svěží s tóny bílých květů a zeleného jablka. Chuť je ovocná, skvěle vyvážená a trvalá s jemnou dochutí.

Doporučujeme podávat ke studeným předkrmům, k mořským plodům nebo k rybám.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Zonin

Vinařství Casa Vinicola Zonin je rodinné vinařství, které funguje po sedm generací. Najdeme ho v Itálii v oblasti Veneto. Rodina Zonin vlastní 2.000ha vinic, největší vinice jsou v oblasti Veneto. Pěstují převážně odrůdu Prosecco. Je to společnost, která vyrábí jak vína tichá, tak i šumivá. Vinařství má dlouholetou tradici. Vzniklo v roce 1821. Funguje více než 190 let. Majitelem je dnes Gianni Zonin, který pracuje společně se svými třemi syny. Domenico Zonin má na starosti výrobu, Francesco Zonin obchod a marketing a Michael Zonin finanční stránku společnosti. Vyváží víno do více než 100 zemí po celém světě.