Cuvée, Renomé, Zemské, 2012, Vinařství Sedlák, 0.75 l

Náš tip
Cuvée, Renomé, Zemské, 2012, Vinařství Sedlák, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9737
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Cuvée
Kategorie Zemské
Kolekce Renomé
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
CNM 24,5
Šarže 32/12
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Sedlák. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Odrůdové složení: 50 % Rulandské modré x 25 % Zweigeltrebe x 25 % Merlot

Víno zrálo 12 měsíců v dubových francouzských sudech barrique. Krásný buket černého bobulového ovoce, sušených švestek a ostružin je harmonicky doplněn jemnými tóny vanilky, kávy a hořké čokolády. V chuti je víno plné, bohaté extraktem s příjemně vyváženými sametovými tříslovinami a lahodnou dochutí.

Obec: Velké Bílovice

Alkohol: 13,0 % obj.
Cukernatost hroznů při sběru: 24,5 °NM

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Alkohol13,0 % obj
Vinařství Sedlák

Novodobá historie Vinařství Sedlák se píše od roku 1994, kdy jí začali psát otcové dnešních majitelů Jarka a Milana. Jarek absolvoval Střední vinařskou školu a Milan Obchodní Vinařskou akademii a následně se pustili do podnikání. První víno lahvovali pod společným názvem Rodinné vinařství Sedlák v roce 2006. Vína z Vinařství Sedlák pocházejí z výborných vinařských poloh vyhlášených vinic s daným původem, který vínům dodává jedinečnost, osobitost a vína v sobě nesou charakter rozmanitých půd. Vinice vinařství se nachází v obci Velké Bílovice a jejich rozloha je 14 hektarů. Hrozny jsou ošetřovány a sklízeny ručně a bez mechanických zásahů. Ve vinařství kladou důraz na práci s jednotlivými keři během celého vinařského roku. Výsledkem jsou výborná a originální vína vysoké kvality.

Zákazníci k tomuto zboží kupují
winesave® PRO + zátka
Náš tip
929 Kč
Skladem > 6 ks