Cuvée, Premium, AOP, 2012, Vinařství VINO HORT, 0.75 l

Akce
Náš tip
Cuvée, Premium, AOP, 2012, Vinařství VINO HORT, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10502
Země Francie
Podoblast Corbiéres
Odruda Cuvée
Kategorie AOP
Kolekce Premium
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Uzávěr Korkový uzávěr
Šarže F3/12
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství VINO HORT. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Odrůdové složení: 60 % Syrah x 40 % Grenache

Vůně vína Vás zavede do sadu obsypaného zralými černými olivami a v dálce budou vonět lesní plody. V ústech Vás čeká exploze silných taninů.

Doporučujeme podávat ke steakům z hovězího a kančího masa.

Alkohol: 13,5 % obj.
Zbytkový cukr: 0,3 g/l
Kyseliny: 4,9 g/l

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat do roku 2030.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny4,9 g/l
Zbytkový cukr0,3 g/l
Vinařství VINO HORT

Historie Vinařství VINO HORT sahá do roku 1999, kdy bylo založeno. Vinný sklep vinařství se nachází v Dobšicích u Znojma. Vinařství nedisponuje vlastními vinicemi a hrozny pro výrobu vína pocházejí od prověřených a stálých dodavatelů z prověřených a předem dohodnutých vinic. Výnosnost na jednom keři musí být menší než 2kg s možností další redukce na ledové nebo botrytické víno. Vinařství klade důraz na pečlivý výběr zdravých hroznů s fyziologickou vyzrálostí. Filozofií vinařství jsou dvě slova: "Odrůda a Poloha". Vinařství se při výrobě vína nebojí experimentů a nových technologických postupů, které jsou v souladu s přírodou. Stále více se zaměřují na metodu battonage a sur-lie. Největší úspěchy zaznamenává vinařství ve výrobě růžových vín.