Cuvée, Memoro, Piccini, 0.75 l

Cuvée, Memoro, Piccini, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 7838
Země Itálie
Oblast Toskánsko
Výrobce Piccini
Odruda Cuvée
Kolekce Memoro
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Piccini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Lehké, svěží víno s vůní malin, červeného rybízu a tóny jemné divoké máty. Na patře je víno příjemné s chutí zralých jahod, malin a červených třešní.

Doporučujeme podávat jako aperitiv nebo s lehkými letními pokrmy jako je bílé maso a chutné ryby.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Piccini

Piccini najdeme v Castellina in Chianti, v oblasti Toskánsko v Itálii. Rodinné vinařství založil Angiolo Piccini se svou manželkou Marií Teresa Totti v roce 1882. Začínají se 7 ha vinic v Poggibonsi. V roce 1925 převzal vedení Mario Piccini, který řídil společnost v obtížných letech Velké hospodářské krize a druhé světové války. Po jeho smrti v roce 1963 vede společnost Pierangelo Piccini a jeho manželka Marcella Sanmicheli. Jejich vinice mají v té době rozlohu 150 ha. V roce 1982 začal pracovat se svým otcem Mario Piccini, kterému bylo v té době 20 let. Dnes již jako čtvrtá generace vede Mario Piccini společnost se svou sestrou Martinou. Rozloha jejich vinic je 400 ha. Řadí se mezi jedny z nejvíce uznávaných značek toskánského vína na světě. Dodávají vína do více jak 72 zemí světa.