Cuvée, Memoro, Piccini, 0.75 l

Cuvée, Memoro, Piccini, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 6345
Země Itálie
Oblast Sicílie
Výrobce Piccini
Odruda Cuvée
Kolekce Memoro
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Piccini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

„Memoro Italia“, latinský název pro „Vzpomínka na Itálii“, se zrodilo jako víno cuvée z hrdé rodinné tradice a bylo vytvořeno jakožto óda na výjimečnou tradici výroby vína v Itálii a jakožto symbol lásky k životu. Toto víno následuje červené memoro a přejímá po něm podobný styl.

Memoro Bianco představuje směs čtyř rozdílných odrůd ze čtyř různých italských regionů: Viognier ze Sicílie, Chardonnay z regionu Trentino, Vermentino z vinic v místě Maremma Toscana a odrůda Pecorino z oblasti Marche. Skvostné víno okouzlí bohatou vůní po hruškách a medu s jemným dotekem chlebové kůrky. Na patře je víno velmi elegantní, prezentující excelentní koncentraci, mekké taniny a plnou chuť. V závěru se projevují znaky sušených bylin a hladkého dřeva.

Doporučujeme podávat ke krémovým omáčkám, drůběži a k mořským plodům.

Alkohol: 13,0 - 14,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,0 % obj