Cuvée, Matilda Plains, 2011, Bremerton Vintners, 0.75 l

-29 %
Cuvée, Matilda Plains, 2011, Bremerton Vintners, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 4321
Země Austrálie
Odruda Cuvée
Kolekce Matilda Plains
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2011
309 Kč
219 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 10 ks
Osobně v Modleticích:
úterý 23.4
Osobně v Praze:
úterý 23.4 po 17:30
Přepravní společností:
středa 24.4
Podrobnosti

Odrůdové složení: Sauvignon blanc x Verdelho

Toto bílé suché víno je lehké, svěží. Ve vůni najdete aroma tropického ovoce a bylin. V chuti připomíná zelená jablíčka a citrusové plody. Příjemná kyselinka dotváří osvěžující závěr.

Doporučujeme podávat k bílým masům, rybám, plodům moře či k salátům.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat.

Zobrazit méněZobrazit více
Bremerton Vintners

Bremerton Vintners je menší, poměrně mladé rodinné vinařství. V roce 1985 se do oblasti Langhorne Creek, 70 km severovýchodně od Adelaide v jižní Austrálii přestěhovala rodina Willsonů. V roce 1988 zde založili rodinné vinařství. V roce 2004 jeho řízení převzaly dcery Rebecca a Lucy. Základem pro výrobu jejich vynikajících vín je kombinace terroir, bohatá půda v okolí řeky Bremer a klimatické podmínky, které jsou ideální pro dlouhé zrání hroznů té nejvyšší kvality. Jejich roční produkce je 360 tisíc lahví. Ve vinařství pěstují a zpracovávají hrozny, kvasí mošty a školí vína. Filtraci a lahvování jim zajišťuje jiná firma. Převládající pěstované odrůdy jsou Cabernet Sauvignon, Shiraz a Merlot. Menší výsadbu odrůd mají Sauvignon Blanc, Verdelho, Chardonnay, Malbec a Petit Verdot. Vína jsou již po několik let oceňována jak na domácím australském trhu, tak i v několika dalších zemích. Víno dnes vyváží do Velké Británie, Německa, Švýcarska, Nizozemí a od roku 2005 do České republiky.