Cuvée Les Petites Ranga, Montage Saint-Emillion, 2015, Château Gachon, 0.75 l

Cuvée Les Petites Ranga, Montage Saint-Emillion, 2015, Château Gachon, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16334
Země Francie
Oblast Bordeaux
Podoblast Montage Saint-Émilion
Výrobce Château Gachon
Odruda Cuvée
Kategorie AOP
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2015
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Château Gachon. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Chateau Gachon cuvée Petits Rangas - červené víno z Bordeaux z kultovního ročníku 2015, z podoblasti Libourne. Syté a koncetrované víno založené na tónech ostružin, zralých švestek a doteku mentolu (máty). Dominantní odrůda Merlot umožňuje dřívejší konzumaci vína i když potenciál tohoto vzorku je přes 10 let. Odrůdové složení: Merlot 70 %, Cabernet Sauvignon 20 %, Cabernet Franc 10 % .Víno pochází z hektarové vinice s vápenito jílovým podložím. Stáří vinic je okolo 38 let. Víno zraje 12 měsíců v dubových sudech.

Montagne Saint Emilion je tzv. satelitní apelací Saint Emilionu v oblasti Libourne. Vína jsou levnější ale kvalitativně velmi podobná jako ve zmíněné vyšší apelaci.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 8 - 12 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj