Cuvée Kraus bílé, Zemské, 2019, Vinařství Kraus, 0.75 l

Cuvée Kraus bílé, Zemské, 2019, Vinařství Kraus, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15852
Oblast Čechy
Podoblast Mělnická
Odruda Cuvée
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže CB19
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Kraus. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Svěží lehké víno s atraktivní aromatikou citrusů a květin bylo vyrobeno z odrůdy Müller Thurgau, Solaris, Souvignier gris a Pinot gris. Víno je příjemně pitelné, vhodné pro běžné příležitosti.

Doporučujeme podávat k předkrmům, různým druhům salátů a rybám.

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 8 - 12 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6 g/l
Zbytkový cukr1,5 g/l
Vinařství Kraus

Vinařství Kraus je rodinné vinařství, které najdeme ve městě Mělník. Nachází se v české vinařské oblasti, vinařská podoblast mělnická. V roce 1990 založil Doc. Ing. Vilém Kraus, CSc. podnik „Vinařský dům Bacchus”. Zaměřili se na produkci štěpovaných sazenic révy vinné a výrobu sudového vína. V roce 2004 Doc. Ing. Vilém Kraus, CSc. zemřel a přebírá vedení společnosti nejmladší syn Vilém Kraus. Dnes pracuje společně se svou manželkou Alenou a jeho matkou Ing. Danuší Krausovou. Postupně se produkce rozšířila o lahvovaná vína. Vlastní 22 hektarů vinic. Půdy jsou vápenité spraše, středně lehké půdy. Jejich roční produkce je 65.000l. Pěstují odrůdy: Hibernal, Viognier, Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Rulandské bílé, Ryzlink Rýnský, Rulandské šedé, Rulandské modré, Dornfelder, Zweigeltrebe a Modrý Portugal.