Cuvée, Blanco, DO, 2012, Bodegas Mitos, 0.75 l

Cuvée, Blanco, DO, 2012, Bodegas Mitos, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9284
Země Španělsko
Oblast Valencia
Podoblast Utiel - Requena
Výrobce Bodegas Mitos
Odruda Cuvée
Kategorie DO
Kolekce Blanco
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Bodegas Mitos. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Odrůdové složení: 85 % Macabeo (Viura) x 15 % Moscatel

Suché bílé víno zlatavé barvy, svěží lehce kyselé chuti. Fermentace probíhala při nízké teplotě.

Barva vína je žlutá se zelenkavými odlesky. Ve vůni jsou cítit růže s tóny ananasu a broskví. Chuť je svěží s příjemnou kyselinkou.

Doporučujeme podávat ke všem druhům ryb a mořských plodů.

Alkohol: 12,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 7 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Bodegas Mitos

Historie vinařství a výroba vína v oblasti Valencie - Requena má tradici více než 2700 let. Vinice společnosti Bodegas Mitos byly založené v roce 1957. Vinařství se nachází v Azadagore, v malé vesnici v oblasti Requena – 70 km západně od Valencie. Vinice se nachází na rozhraní středomořského a kontinentálního klimatu, v nadmořské výšce 700 metrů. 300 slunečných dnů v roce, vápenité a písčité půdy dávají nejlepší podmínky pro vypěstování jedinečných vín. Ka každému vínu se přistupuje individuálně a vína získávají ocenění na mezinárodních soutěžích. V roce 2012 prošla výrobní část vinařství kompletní rekonstrukcí. Vína z vinařství Bodegas Mitos jsou bohatá na barvu a sílu s intenzivní a vyváženou chutí. Vinařství pokořilo mýtus, že ve Španělsku není možné vypěstovat dobré bílé víno. Spojují inovativní postupy s tradičními metodami zpracování.