Cuvée, Bag in Box, DO, 2013, Bodegas Mitos, 3 l

Cuvée, Bag in Box, DO, 2013, Bodegas Mitos, 3 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9287
Země Španělsko
Oblast Valencia
Podoblast Utiel - Requena
Výrobce Bodegas Mitos
Odruda Cuvée
Kategorie DO
Kolekce Bag in Box
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Bodegas Mitos. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Odrůdové složení: 45 % Cabernet Sauvignon x 35 % Tempranillo x 20 % Syrah

Víno s velmi bohatou a ovocnou svěží chutí. Barva vína přechází do třešní s fialovými odlesky. Ve vůni je cítit červené ovoce a balsamico, které víno dodávají jedinečnou aromatiku. Chuť je silná, hladká a hedvábná po tropickém ovoci.

Doporučujeme podávat k roastbeefu, měkkým sýrům, ryži a bílemu masu.

Ocenění:

  • Decanter London 2014 - bronzová medaile

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte bez přístupu světla. Vakuový sáček s výpustným ventilem v kartonovém obalu dokáže udržet jedinečnost vína až 6 týdnů po otevření ve stejné kvalitě. Délka skladování neotevřeného vína je 1 rok.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Bodegas Mitos

Historie vinařství a výroba vína v oblasti Valencie - Requena má tradici více než 2700 let. Vinice společnosti Bodegas Mitos byly založené v roce 1957. Vinařství se nachází v Azadagore, v malé vesnici v oblasti Requena – 70 km západně od Valencie. Vinice se nachází na rozhraní středomořského a kontinentálního klimatu, v nadmořské výšce 700 metrů. 300 slunečných dnů v roce, vápenité a písčité půdy dávají nejlepší podmínky pro vypěstování jedinečných vín. Ka každému vínu se přistupuje individuálně a vína získávají ocenění na mezinárodních soutěžích. V roce 2012 prošla výrobní část vinařství kompletní rekonstrukcí. Vína z vinařství Bodegas Mitos jsou bohatá na barvu a sílu s intenzivní a vyváženou chutí. Vinařství pokořilo mýtus, že ve Španělsku není možné vypěstovat dobré bílé víno. Spojují inovativní postupy s tradičními metodami zpracování.