Cuvée, Bag in Box, DO, 2013, Bodegas Mitos, 3 l

-25 %
Cuvée, Bag in Box, DO, 2013, Bodegas Mitos, 3 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9287
Země Španělsko
Oblast Valencia
Podoblast Utiel - Requena
Výrobce Bodegas Mitos
Odruda Cuvée
Kategorie DO
Kolekce Bag in Box
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
260 Kč
195 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17. hodině
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Odrůdové složení: 45 % Cabernet Sauvignon x 35 % Tempranillo x 20 % Syrah

Víno s velmi bohatou a ovocnou svěží chutí. Barva vína přechází do třešní s fialovými odlesky. Ve vůni je cítit červené ovoce a balsamico, které víno dodávají jedinečnou aromatiku. Chuť je silná, hladká a hedvábná po tropickém ovoci.

Doporučujeme podávat k roastbeefu, měkkým sýrům, ryži a bílemu masu.

Ocenění:

  • Decanter London 2014 - bronzová medaile

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte bez přístupu světla. Vakuový sáček s výpustným ventilem v kartonovém obalu dokáže udržet jedinečnost vína až 6 týdnů po otevření ve stejné kvalitě. Délka skladování neotevřeného vína je 1 rok.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Bodegas Mitos

Historie vinařství a výroba vína v oblasti Valencie - Requena má tradici více než 2700 let. Vinice společnosti Bodegas Mitos byly založené v roce 1957. Vinařství se nachází v Azadagore, v malé vesnici v oblasti Requena – 70 km západně od Valencie. Vinice se nachází na rozhraní středomořského a kontinentálního klimatu, v nadmořské výšce 700 metrů. 300 slunečných dnů v roce, vápenité a písčité půdy dávají nejlepší podmínky pro vypěstování jedinečných vín. Ka každému vínu se přistupuje individuálně a vína získávají ocenění na mezinárodních soutěžích. V roce 2012 prošla výrobní část vinařství kompletní rekonstrukcí. Vína z vinařství Bodegas Mitos jsou bohatá na barvu a sílu s intenzivní a vyváženou chutí. Vinařství pokořilo mýtus, že ve Španělsku není možné vypěstovat dobré bílé víno. Spojují inovativní postupy s tradičními metodami zpracování.