Cuvée "Ano", Výběr z bobulí, 2017, Zbyněk Osička, 0.5 l

Náš tip
Cuvée Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14460
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Zbyněk Osička
Odruda Cuvée
Kategorie Výběr z bobulí
Kolekce Ano
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 12/17
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zbyněk Osička. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

ANO, legenda se vrací. Cuvée ANO, víno ve kterém se spojily dvě smyslné odrůdy Chardonnay a Tramín červený. Víno zlaté barvy s nádherným aroma tropického ovoce. Chuť je plná citrusová, příjemně sladká, až medová s dlouho trvající dochutí.

Doporučujeme podávat jako aperitiv nebo společníka různých variací sýrů s modrou plísní, čokoladových a karamelových dezertů. Víno je vhodné otevřít půl hodiny před konzumací aby se plně rozvinulo jeho aroma.

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 9 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Nová hora
Alkohol9,5 % obj
Kyseliny6,3 g/l
Zbytkový cukr98,4 g/l
Bezcukernatý extrakt32,4 g/l
Zbyněk Osička

Vinařská historie rodiny Osičků se píše od roku 1920, kdy praděd Osička vysadil ve Velkých Bílovicích první vinohrad. Dnešní podoba vinařského sklepa pochází z porevolučního listopadového období. Nyní se o vinařství stará Zbyněk Osička, který navázal na rodinou tradici. Zbyněk Osička má moderní přístup k výrobě vína, ale zároveň dbá na zachování odrůdových charakteristik vína. Vinice vinařství Osička jsou zařazeny v integrované produkci, která zaručuje správný a šetrný přístup k vinné révě.