Crémant de Bourgogne, Brut, Patriarche Pére & Fils, 0.75 l

Crémant de Bourgogne, Brut, Patriarche Pére & Fils, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15534
Země Francie
Oblast Burgundsko
Odruda Cuvée
Barva Bílé
Cukr Brut
Zařazení Šumivé víno
Uzávěr Korkový uzávěr
409 Kč 338 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:zítra Osobně v Praze: zítra po 17:30 Přepravní společností:pozítří
Podrobnosti

Víno světle žluté zlatavé barvy. Crémant de Bourgogne kloubí jemné bublinky s hebkou pěnou. Vůně jemná a velmi výrazná. Stopy po žlutém ovoci kombinované s aroma sušených plodů.

Čtyři Burgundské odrůdy hroznů jsou základem perfektní vyváženosti tohoto vína. Chardonnay (45%) dává vínu lehkost a eleganci, Pinot Noir (35%) vytváří tělo vína, Gamay (15%) dává vínu jas a Aligoté (5%) vitalitu. Láhve se plní v lednu po sklizni a zrají na kalech (metoda Sur lie) po dobu 15 až 18 měsíců. Právě delší zrání je klíčovým faktorem kvality vína a jeho charakteristické zralosti. Naše odrůdy Pinot Noir a Chardonnay mají nejlepší reference po celém světě. Vinifikace probíhá tradiční metodou.

Doporučujeme podávat jako aperitiv, k uzenému lososu nebo k dezertům.

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Alkohol12,0 % obj
Patriarche Pére & Fils

Toto vinařství směřuje k jedinému cíli: Vyrábět kvalitní víno pro všechny, pro sdílení, objevování a vychutnávání jedinečných chvil, ať už jsou mimořádné, každodenní nebo slavnostní. Inspirují se také v základních hodnotách, jako jsou: lidské hodnoty, svědomitost, věrnost a adaptabilita. Tyto hodnoty inspirovaly kreativitu a ducha vinařství, který je zaměřen na služby pro zákazníky a partnery ve Francii a po celém světě. Kombinace jejich aktivit s vínem a jejich know-how dává lidem ve vinařství sílu a klid, aby pokračovali ve své práci, kterou začal Jean-Baptiste Patriarche v roce 1780.