Chardonnay, Zemské, 2016, Arte Vini, 0,75 l

Akce
Chardonnay, Zemské, 2016, Arte Vini, 0,75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12946
Oblast Morava
Výrobce Arte Vini
Odruda Chardonnay
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
CNM 22,5
Šarže L-2017007
Uzávěr Šroubový uzávěr
215 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Svěží, čistá ovocná vůně s květinovým nádechem a jemným aroma bylinek a toastů. Smetanově hebká chuť s pevnou stavbou, elegantní víno s jemně minerálním a kořenitým závěrem.

Doporučujeme podávat lehkým zeleninovým a rybím předkrmům, mořským plodům i v sladkokyselé omáčce, těstovinám a k bílým masům.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 3-4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Vrbovec
Trať: U sv. Urbana
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr0,5 g/l
Arte Vini

Vinařství Arte Vini vyrábí vysoce kvalitní vína v Novém Šaldorfu nedaleko Znojma. V sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava. Pokladem je také vyhlášený Kravák. Vína vycházejí z moravské vinařské tradice, přinášejí radost a příjemné zážitky pokaždé, když máte možnost je ochutnat. Vinice jsou obhospodařovány výhradně biologicky udržitelným způsobem šetrným k životnímu prostředí. Ke správnému zrání vín dochází ve více než 140 let starém sklepě. Svěží ovocná vůně, harmonická a vyvážená chuť, elegance a netradiční etiketaa. To jsou vína Arte Vini.