Chardonnay, Varietal Collection, 2016, Trapiche, 0.75 l

Chardonnay, Varietal Collection, 2016, Trapiche, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12834
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Trapiche
Odruda Chardonnay
Kolekce Varietal Collection
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Trapiche. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno jiskřivě žluté barvy se zelenými tóny. Ovocné aroma červených jablek a zralého ananasu. Chuť je vyvážená s dlouhým ovocným dozvukem.

Doporučujeme podávat k vařené kukuřici, darům moře, rybám a těstovinám s jemnými omáčkami.

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Trapiche

Trapiche najdeme ve městě Mendoza v Argentině. Vinařství bylo založeno v roce 1883. Jeho zakladatelem byl Tiburcio Benegas, který byl zároveň zakladatelem vinařského průmyslu v Mendoze. Zavedl první zavlažovací systém v provincii. Přivezl z Bordeaux z Francie jemné odrůdy jako jsou Cabernet, Merlot a Cabernet Franc. Vinařství Trapiche bylo vyhodnoceno jako nejlepší výrobce argentinských vín během prvních sedmdesáti let. Rozloha jejich vinic je 1075 ha. Pěstují odrůdy: Malbec, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Syrah, Chardonnay, Merlot, Torrontes, Viognier a Pinot Grigio. Nakupují hrozny od více než 200 nezávislých výrobců z nejlepších vinařských oblastí Argentiny. Trapiche je jedním z největších výrobců vín v Argentině. Dnes vyváží svá vína do více než 80 zemí.