Chardonnay, Private Bin, 2013, Villa Maria, 0.75 l

Chardonnay, Private Bin, 2013, Villa Maria, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 530
Oblast Marlbourough
Výrobce Villa Maria
Odruda Chardonnay
Kolekce Private Bin
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Villa Maria. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Chardonnay světlé zlatožluté barvy. Typicky odrůdová, jemná, máslová a svěží vůně s tóny tropického ovoce, nektarinky a bílých broskví. Chuť příjemně navazuje na vůni - je svěží, lahodná, sametová a jemná s téměř neznatelnými tóny dřeva. Středně dlouhé aroma tropického ovoce a citrusů.

Doporučujeme podávat k mořským plodům nebo ke světlým masům.

Ocenění:

  • Víno & styl - vítěz Grand test Chardonnay - 88 bodů

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Villa Maria

Vinařství Villa Maria najdeme v oblasti Malbourough na Novém Zélandu. Patří zde mezi vůdčí vinařství. V roce 1961 vinařství založil George Fistonich. Společnost stále vlastní. V roce 1990 zavedli na všech svých vínech šroubové uzávěry. Jako první na světě bylo prezentované jako „cork free zone“. Vlastní vinice ve všech hlavních oblastech Nového Zélandu: Marlborough, Hawke‘s Bay a Gisborne. Vykupují hrozny i od dalších asi 80 pěstitelů vín, kde pečlivě kontrolují produkci. Dnes exportují své víno do více jak 50 zemí světa.