Chardonnay, Přemek Forejt, Pays d´Oc, 2020, Signature Chef, 0.75 l

Nové
Chardonnay, Přemek Forejt, Pays d´Oc, 2020, Signature Chef, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17134
Země Francie
Výrobce Signature Chef by WB
Odruda Chardonnay
Kategorie IGP
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Uzávěr Korkový uzávěr
299 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 39 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno má světle žlutou barvu s jemnými metalickými odstíny. Ve vůni jsou cítit citrusy, bílé ovoce a květinové tóny. Kombinace máslových tónů a citrusového ovoce působí v chuti harmonickým dojmem. Víno je součástí prestižní kolekce Signature Chef, která zahrnuje vína vybraná nejlepšími světovými kuchaři. Přemek Forejt si do kolekce vybral toto skvělé Chardonnay z jihu Francie.

Doporučujeme podávat jako aperitiv, s rybími pokrmy nebo možskými plody. Vyzkoušejte i emkův recept na Mořského vlka na pikantní vinaigrette

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let.

Signature Chef - Tato kolekce vyzdvihuje světově proslulé šéfkuchaře a jejich know-how. Najdete zde vína podepsaná tváří irské kuchyně - Kevinem Dundonem, Clausem Holmem, jež vařil pro Její Veličenstvo královnu Margrethe, dánskou kuchařkou Dak Wichagoen, která dokázala 10 let udržet michelinovskou hvězdu a stejně jako Přemek Forejt je porotkyní MasterChef Denmark.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Zákazníci k tomuto zboží kupují