Chardonnay / Pálava, Premium, Zemské, 2018, ZD Němčičky, 0.75 l

-7 %
Nové
Chardonnay / Pálava, Premium, Zemské, 2018, ZD Němčičky, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14734
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Odruda Cuvée
Kategorie Zemské
Kolekce Premium
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 19-18
Uzávěr Korkový uzávěr
235 Kč
219 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 15 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Toto Cuvée vzniklo cíleným smícháním hroznů při zpracování – 50% Chardonnay a 50% Pálava. Harmonická aromatika medu,citrusů a rozkvetlé růže. Chuť je plná,kořenitá s příjemnou nasládlou a svěží dochutí

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

 

Řada PREMIUM – tato kolekce zahrnuje pouze exkluzivní přívlastková vína a patří k tomu nejlepšímu, co může daný ročník nabídnout.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr9,3 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.