Chardonnay, Nottage Hill, 2014, Hardys, 0.75 l

Akce
Chardonnay, Nottage Hill, 2014, Hardys, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10687
Země Austrálie
Výrobce Hardys
Odruda Chardonnay
Kolekce Nottage Hill
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Hardys. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Suché víno slámové barvy, v chuti naleznete charakteristické známky zralého peckovitého ovoce (bílá broskev a nektarinka) a citrusů se stopami ohořelého dubu, který dodává vínu komplexnost. V chuti je víno živé, hloubku i délku pozvedá jemný nádech vanilkového dubu spolu s dobrou strukturou kyselinek. Dobře vyvážené víno s dlouhotrvajícím dozvukem.

Sběr hroznů pro výrobu tohoto vína probíhá za studených nocí, aby se minimalizovala oxidace a zachovala se svěžest hroznů. Po opatrném lisovaní hroznů následuje fermentace za použití vybraných kvasinek v nerezových tancích při kontrolované teplotě 14 - 18 °? . Kontrolovaná fermentace spolu s minimálními zásahy po jejím dokončení udržují a zlepšují ovocité příchutě této odrůdy.

Doporučujeme podávat k mořským plodům a kuřecímu masu.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Hardys

Zakladateli Thomasu Hardymu bylo pouhých 23 let, když založil tuto vinici na březích řeky Torrens ve městě Adelaide na jihu Austrálie, což je již před více než 150 lety a jejich celosvětová tradice stále přetrvává. Dnes je Hardys australskou vinicí číslo jedna, jejich vína se prodávají ve více než 80 zemích světa a jsou především význačná svými čtyřmi styly rozdělení vín, od stolních až po ultra prémiové. Tyto vína jsou vyráběna v souladu s tradicí zaběhlých postupů v původním vinařství s košíkovými lisy doplněných o moderní nerezové chladící tanky. Výsledkem jsou vína s vynikajícím charakterem, která jsou v souladu s původními ambicemi Thomase Hardyho, vytvořit kvalitní vína, která budou ceněná na trzích celého světa".