Chardonnay, La Forge Estate, IGP, 2014, Paul Mas, 0.75 l

Náš tip
Chardonnay, La Forge Estate, IGP, 2014, Paul Mas, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12147
Země Francie
Podoblast Limoux
Výrobce Paul Mas
Odruda Chardonnay
Kategorie IGP
Kolekce La Forge Estate
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Paul Mas. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Lahodné víno s vynikajícím charakterem a elegancí doprovází jiskrná zlatavá barva se slámově žlutými odlesky a velmi elegantní vůně po tropickém ovoci, ananasu, lískovém oříšku, květu limetky a aroma kdoule se špetkou vanilky a tónů pečeného chleba. Díky zrání v sudech je víno bohaté a měkké s dobrou kyselinkou.

Doporučujeme podávat k mořským plodům a k pokrmům z ryb, bílým masům, modrým sýrům a zákuskům.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Paul Mas

Paul Mas najdeme ve vesničce Conas, nedaleko města Pézenas, v oblasti Languedoc-Roussillon ve Francii. Je to rodinné vinařství, které bylo založeno v roce 1892, kdy August Mas koupil první vinici. Od roku 1934 pokračuje Raymond Mas. Od roku 1954 Maxime Mas se svým bratrem. V současné době vede vinařství Jean-Claude Mas. Rozloha jejich vinic je dnes 320 ha. Dalších 800 ha mají nasmlouvaných. Pracují s více jak 30 různými odrůdami. Jejich vína dováží do více než 45 zemí. Získávají ocenění na mnoha prestižních zahraničních soutěžích.